На 22 юни 2026 г. от 17:30 ч. в централното фоайе на СУ „Св. Паисий Хилендарски“ – гр. Хасково се състоя тържествената церемония по връчване на дипломите за средно образование на зрелостниците от Випуск 2026, който се дипломира с отличен 5,55.
В празнична атмосфера ученици,
родители, учители и гости споделиха вълнението от един от най-значимите моменти
в живота на младите хора – завършването на средното образование. Директорът на
училището поздрави абитуриентите за постигнатите успехи, като им пожела
увереност, постоянство и смелост по пътя към бъдещите им цели.
По време на церемонията бяха връчени
дипломите на зрелостниците, както и книги за отличен успех, активно участие в
училищния живот и достойно представяне на училището в различни състезания,
конкурси и инициативи.
С много усмивки, емоции и спомени Випуск 2026 пое по новия си житейски път. Пожелаваме на всички наши абитуриенти здраве, вдъхновение и успех във всяко тяхно начинание!
На
добър час, Випуск 2026!
Няма коментари:
Публикуване на коментар