понеделник, 22 юни 2026 г.

Тържествено връчване на дипломите на випуск 2026

             На 22 юни 2026 г. от 17:30 ч. в централното фоайе на СУ „Св. Паисий Хилендарски“ – гр. Хасково се състоя тържествената церемония по връчване на дипломите за средно образование на зрелостниците от Випуск 2026, който се дипломира с отличен 5,55.

В празнична атмосфера ученици, родители, учители и гости споделиха вълнението от един от най-значимите моменти в живота на младите хора – завършването на средното образование. Директорът на училището поздрави абитуриентите за постигнатите успехи, като им пожела увереност, постоянство и смелост по пътя към бъдещите им цели.

По време на церемонията бяха връчени дипломите на зрелостниците, както и книги за отличен успех, активно участие в училищния живот и достойно представяне на училището в различни състезания, конкурси и инициативи.

С много усмивки, емоции и спомени Випуск 2026 пое по новия си житейски път. Пожелаваме на всички наши абитуриенти здраве, вдъхновение и успех във всяко тяхно начинание!

На добър час, Випуск 2026!


























Няма коментари:

Публикуване на коментар