четвъртък, 16 ноември 2023 г.

НП „ЗАЕДНО В ИЗКУСТВАТА И СПОРТА“

В изпълнение на заложеното в програмата по проекта на 16. 11. 2023 година училището ни беше домакин на двете приятелски срещи по волейбол между сборните отбори 5 – 7 клас момчета и момичета на СУ „Св. Паисий Хилендарски „ и ОУ „Св. Св. Кирил и Методий“. Срещите се изиграха по регламент два от три гейма. Отборите на домакините и гостите излязоха мотивирани, и готови да дадат всичко от себе си, подкрепяни от своите поддръжници, и борейки се единствено за победата. Емоциите и голямото желание за спечелване на победата изиграха лоша шега на нашите момчета и момичета. Въпреки, че се раздадоха максимално, отборите момчета и момичета – домакини загубиха в своите срещи с резултати 1 : 2 от три гейма. Но битката е дълга и не е само в един мач, така че най-доброто предстои.